Vy sportujete, my se staráme 🏃

O značce

Kempa

Kempa je německý výrobce sportovního zboží. Značka Kempa patří do skupiny uhlsport a sídlí v Balingen-Engstlattu. Kempa se zrodila v baště házené, Německu a pojmenována byla podle Bernharda Kempy, legendárního německého házenkáře a trenéra, hráče klubu Göppingen. Během své kariéry se stal mistrem světa, sportovcem století a získal stříbrný Vavřínový list. S týmem Göppingen získal 11 titulů! Do založení značky Kempa neexistovala žádná jiná specializovaná čistě na házenou. I proto přišli s nápadem vytvořit házenkářskou alternativu velkým světovým značkám v jiných sportovních odvětvích, značku KEMPA : HANDBALL.

Současná značka Kempa znamená házenou, týmové sporty, emoce a touhu vítězit. Výrobky jsou známé svými atraktivními vizuálními prvky a výbornou kvalitou. Kempa úzce spolupracuje s odborníky, jako je světoznámý výrobce pneumatik Michelin a textilní profesionál Matryx. Jejich odborné znalosti jsou integrovány do konečných produktů a činí je ještě lepšími. Značka vyvíjí své produkty na nejvyšší technické úrovni, protože jen v málokterém sportu se dresy trhají tak extrémně jako v házené. Značka si klade za cíl držet trendy a neustále přizpůsobovat své produkty potřebám a cílům uživatelů.

Kempa dodává dresy, sportovní obuv, míče a další vybavení pro mnoho národních házenkářských týmů, včetně českého. Společnost yoursport jako prodejce a distributor značky Kempa v ČR a na Slovensku nabízí oblečení i vybavení nejen na házenou, ale též pro další halové sporty, jako jsou florbal, volejbal a mnoho dalších. Portfolio výrobků pak doplňuje i oblečení pro volný čas, sportovní tašky a batohy pro muže, ženy i děti.

Zpět do obchodu